Elçin Elif KARATEPE

Merhaba, 

Ben Elçin.  24 Nisan 1986’da Kayseri’de doğdum. 7 yıllık İçel Anadolu Lisesi’ndeki eğitimimi tamamladıktan sonra 2004 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümünü kazandım. Öğrenimim sırasında Erasmus öğrenci değişim programı ile 6 ay Viyana Teknik Üniversitesi’nde eğitim gördüm.

2009 yılında tam zamanlı çalışmaya başladım. Deloitte, Yapı Kredi Emeklilik, Allianz, Nasco, STFA Makina, Mavi Giyim, İntermil Un gibi birçok şirkette Denetçi, Bütçe ve Raporlama Kıdemli Uzmanı, Finans Müdürü, Bütçe Raporlama Müdürü, Finansal Planlama ve Analiz Müdürü gibi görevler aldım.

2015 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Finansal Ekonomi Yüksek Lisansını da tamamladım. Aynı zamanda SMMM yani Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir yeterlilik belgesine de sahibim.

İş hayatının yanı sıra uzun süre Sosyal Latin dans eğitmenliği yaptım. Bu sıralar ise Pilates eğitmenliği de yapmaktayım.

Yıllardır iş hayatında tecrübe ettiğim bilgileri paylaşmak adına ELÇİNCE Youtube kanalını ve Exce_Kisayolları ve ExcelShortcuts instagram hesaplarını açtım. Kanalımda Excel kısayolları ve formülleri hakkında eğitici videolar bulabilirsiniz.

Sevgiler,

Elçin

Youtube: 

ELÇİNCE

Instagram:

Excel_Kisayollari

Instagram:

 ExcelShortcuts

Elçin’in kariyeri hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsan, linkedin hesabına bakabilirsin:)

en_USEnglish